کسب درآمد از بازی! چطور ممکنه؟!

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

 راهنمای صفر تا صد کسب درآمد از بازی آنلاین

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هنوز به این باور نرسیده‌اید که عده‌ای از کسب درآمد از بازی آنلاین به وضعیت مالی خوبی رسیده‌اند با ما همراه باشید تا در این مورد با شما نکاتی را در میان بگذاریم و در درجه اول یک معرفی‌نامه از این بازی‌ها و نحوه کار و سیستم کسب درآمدشان داشته باشیم. به‌هرحال دنیای دیجیتال موجب ورود مشاغل گاه عجیب و دور از ذهنی به زندگی ما شده است. یکی از این مشاغل و راه‌های کسب درآمد گیمری و اصطلاح بازی‌کردن و دریافت پول در ازای آن می‌باشد. البته در مورد روشی که ما توضیح می‌دهیم باید خاطرنشان شویم که کمی با استانداردهای جهانی و تصوراتی که شما دارید متفاوت است. بازی‌های آنلاین امروزه بخش مهمی از گردش مالی در اقتصادهای مهم و موفق را تشکیل می‌دهند.
بی‌نصیب بودن شما از آن بهتر است در نقطه‌ای به پایان برسد. در خصوص سازوکار و روش‌های عمده برای کسب درآمد از بازی‌های کامپیوتری در ادامه به‌اندازه کافی صحبت خواهیم کرد.
کسب درآمد از بازی آنلاین به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. شامل سبک‌های مختلف بازی می‌شود و در نهایت ممکن است از یک میلیون تا چند ده میلیون تومان گستره درآمدی آن باشد. ضمن این که این بازی‌ها صرفاً محدود به نسخه‌های ویدئویی – کامپیوتری نیستند و حالا گیم‌های موبایل نیز چنین شرایطی دارند. امروزه حتی عده‌ای از طریق فروش گلد بازی‌ها نیز به درآمد خوبی می‌رسند در این مورد نیز صحبت خواهیم کرد.

روش‌های کسب درآمد از بازی آنلاین

برای کسب درآمد از بازی‌های آنلاین روش‌های متعددی وجود دارد که باتوجه‌به شکل آن دسته‌بندی می‌شوند. همه بازی‌ها به یک‌شکل برای شما درآمد نخواهد داشت، اساس و روش کار کسب درآمد از آن‌ها نیز مشابه هم نیست. اما اجازه دهید نخست دسته‌بندی‌های کسب درآمد از بازی آنلاین را بررسی کنیم. هرکدام از این دسته‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

کسب درآمد از استریم و ضبط ویدئو

احتمالاً شما هم افراد مشهوری را در یوتیوب، رسانه‌های پخش تصویری، توییچ و… می‌شناسید که با استفاده از سیستم استریم یا نمایش محتوای تصویری آنلاین به کسب درآمد می‌پردازند. البته که این یکی از روش‌های متداول است، اما به‌هرحال برای همه میسر نخواهد بود و پیش‌نیازهای خاص خود را دارد. شما در روش کسب درآمد از بازی آنلاین با استریم بازی نیاز به یک اینترنت پایدار، تجهیزات ضبط مناسب و سیستم کنترل صوت باکیفیت دارید. در دنیای بازی‌های آنلاین استریمرها درآمدهای غیرقابل‌باوری دارند.
درآمد برخی از آن‌ها به چند صد میلیون در ماه می‌رسد. البته آن‌ها یک‌شبه به اینجا نرسیده‌اند و با بازدیدهای فوق‌العاده کم شروع کرده‌اند، اما به‌هرحال مسئله اصلی این است که مدام تولید محتوا می‌کنند و استریم‌های آنلاین آن‌ها جذابیت‌های خاص خود را داراست.

کسب درآمد از استریم

کسب درآمد از استریم

شرکت در مسابقات بازی‌های آنلاین

کسب درآمد از بازی آنلاین صرفاً محدود به استریم بازی نیست، شما می‌توانید در ایونت‌ها و رویدادهای بازی در سراسر دنیا شرکت کنید و مبالغ خوبی را نیز به‌عنوان پاداش دریافت نمایید. این در حوزه‌های مختلف و در تمامی کشورها برگزار می‌شود. البته اگر فکر می‌کنید که در داخل ایران از این روش درآمد خوبی ندارید نگران نباشید. در بستر وب، شما می‌توانید به‌صورت آنلاین از این بازی‌ها به کسب درآمد بپردازید و به‌صورت دورکار در ایونت‌ها شرکت کنید. از طرفی باید بدانید که کار سختی دارید، گیمرهایی از سراسر دنیا رقیب شما هستند و معمولاً شما باید در بهترین سطح انبازی بخصوص باشید.
به طبع دردسرهای خاص خود را دارد. اینترنت کشور ما ناپایدار است و معمولاً شرکت در ایونت‌ها هزینه‌ای نیز به‌عنوان ورودی و اوپنینگ نیاز دارد. همین‌طور شما از نظر کسب درآمد دلاری و ارز بین‌الملل نیز نمی‌توانید آن‌طور که بایدوشاید در این حیطه فعالیت کنید.

تسترهای بازی ویدئویی

امروزه تسترهای بازی‌های ویدئویی نیز درآمدهای فوق‌العاده عالی و هنگفتی را از این فضا به دست می‌آورند. البته باید اعتراف کنیم که در حوزه تکنولوژی یکی از سخت‌ترین کارهای ممکن به‌حساب می‌آید. از لحاظ اجرایی شما باید بتوانید باگ‌ها، نقص‌ها و مشکلات گیم‌ها را یافته و آن‌ها را برای رفع گزارش کنید. انتظار می‌رود که بتوانید مراحل مختلف یک بازی را به پایان برسانید تا تیم توسعه آن در صورت بروز نقص بتواند از طریق شما مشکلات را شناسایی و آن‌ها را حل کند.

اگر علاقه مند به کسب درآمد از  فروش گلد WOW هستید پیشنهاد میکنم این مقاله رو مطالعه کنید!

توسعه‌ بازی‌های ویدئویی

برخی از گیمرها پس از ورود به این فضا علاقه‌مند به توسعه و طراحی می‌شوند. خودشان دست‌به‌کار شده و طرح‌هایی را ابداع می‌کنند و بازی می‌سازند. البته باید بگوییم که در مقابل تمامی روش‌های کسب درآمدی که به شما معرفی کردیم در حال حاضر سخت‌ترین کار است. طراحی یک بازی می‌تواند بخش‌های مختلفی داشته باشد. اساس و داستان بازی را انتخاب می‌کنید، فیلم‌نامه می‌نویسید و سناریو طراحی می‌کنید و در نهایت باید خط به خط برای بازی برنامه‌ریزی داشته باشید و بتوانید آن را در محیط‌های تولید محتوا به اجرا درآورید.
از طرفی باید بتوانید کدهای توسعه را به‌خوبی نوشته و نرم‌افزار را بدون باگ و ایراد اجرا و اصطلاحاً ران کنید. در نهایت بخش گرافیک‌های بصری و خلق صوت و موسیقی نیز یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین موارد در این روش کسب درآمد از بازی آنلاین است.

فروش امتیازات و دستاوردهای بازی‌ها

یکی از متداول‌ترین، بهترین و ایده‌آل‌ترین روش‌ها برای کسانی که نمی‌خواهند وارد بازی‌های کسب درآمد از اینترنت و فضای بازی استریم ویدئویی شوند فروش امتیاز، گلد و دستاوردها در بازی‌های مختلف است. به‌هرحال و به طور معمول می‌دانیم که در هر بازی یک روش پرداخت در ازای دریافت قابلیت‌ها و امتیازات در نظر گرفته شده است. مثلاً در بازی WOW شما می‌توانید در ازای پرداخت گلد یک سری المان‌ها و قابلیت‌ها را روی هیروی خود فعال کنید. البته که بسیاری مایل هستند گلدهایی که شما به دست آورده‌اید را از شما خریداری کنند.
در نتیجه این موضوع می‌توانید از این طریق به درآمد خوبی برسید. درگذشته صرفاً وب‌سایت‌های خارجی چنین امکانی را داشتند. اما در حال حاضر کسب درآمد از طریق فروش گلد محدود به این‌سایت‌ها نیست و حتی پورتال‌های ایرانی نیز به شما اجازه این کار را می‌دهند. البته تعداد بازی‌هایی که از این روش به شما درآمد می‌دهند آن‌قدر زیاد است که اگر بخواهیم به تک‌تک آن‌ها اشاره کنیم به یک لیست بی‌نهایت می‌رسیم. اما باید در این مورد نیز متذکر شویم که در حال حاضر وار کرفت یا دنیای وارکرفت محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین در این حیطه است. منبع درآمدی که می‌تواند تا چند ده میلیون نیز در ماه برای شما بازدهی داشته باشد.

کسب درآمد از بازی

کسب درآمد از بازی

چند عنوان از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین برای کسب درآمد

حال که با مفهوم و ساختار کلی کسب درآمد از بازی آنلاین و روش‌های آن آشنا شدید لازم می‌دانیم که به‌عنوان نقشه راه چند مورد از محبوب‌ترین بازی‌ها در این ژانر را به شما معرفی کنیم. درصورتی‌که علاقه‌مند به کسب درآمد از گلد و امتیاز بازی‌ها هستید، با ما همراه باشید.
کسب درآمد از Lost Ark
لاست آرک یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین بازی‌های طراحی شده توسط استودیوی توسعه اسمایل گیت می‌باشد که در حال حاضر آمازون گیمز پشتیبان آن است. این بازی در سبک نقش‌آفرینی و پلتفرم MMO یکی از بهترین گزینه‌های ممکن است، از طرفی در حال حاضر موفق شده به‌عنوان یکی از برترین و پر دانلود ترین بازی‌ها در سیستم استیم حاضر شود. کسب درآمد از Lost Ark به‌واسطه بیش از یک میلیون گیمری که در آن فعالیت می‌کنند تبدیل شده به یکی از شیرین‌ترین و جذاب‌ترین اتفاقات در حوزه گیمری. البته روش‌های مختلفی برای کسب درآمد در این بازی وجود دارد که به‌صورت تیتروار در خصوص آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

روش‌های کسب درآمد از بازی لاست آرک

در قالب این بازی ویدئویی شما این امکان را دارید که از طرق مختلف به کسب درآمد بپردازید. انتخاب آن بستگی به حوزه موردعلاقه و نحوه فعالیت و استمرار شما در قالب نقش‌آفرینی در این بازی خواهد داشت. اما بهتر است که این لیست را بررسی کنید.

 • دریافت طلا با اتحادیه ایفونین
 • انجام‌وظیفه‌ها و ریکوئست‌ها در قالب بازی
 • مأموریت‌های سیاه‌چال‌ها
 • زیاد کردن تعداد کاراکترها در بازی
 • باز کردن نقشه دروازه
 • دریافت سیلور در بازی و فروش آن
 • خریدوفروش انواع مپ و ترید آن‌ها
 • ریوارد کردن لوکیشن‌های آبیسال دانجن
 • فارم کردن و فروختن
 • ماجراجویی در قالب بازی و انجام مأموریت‌های روزانه در جزیره
 • خرید کی اس شارد
کسب درآمد از بازی لاست آرک

کسب درآمد از بازی لاست آرک

با استفاده از هرکدام از روش‌های زیر شما می‌توانید در این بازی فوق‌العاده، به درآمد ماهیانه خوبی برسید. طیف درآمد متوسط برای هر گیمر که نیمی از وقت خود را در این بازی‌ها صرف می‌کند چیزی حدود 7 الی 8 میلیون تومان است. البته اگر حرفه‌ای‌تر، دقیق‌تر و حساب‌شده‌تر پیش بروید، این سطح درآمد به بیش از این و حتی تا دوبرابر نیز می‌رسد.

کسب درآمد از New World

کسب درآمد از بازی نیو ورلد یکی دیگر از محبوب‌ترین محورهای گیمری در ایران به‌حساب می‌آید. اگر علاقه‌مند به سبک بازی‌های نقش‌آفرینی و MMO هستید، این گزینه نیز می‌تواند نظر شما را به خود جلب کند. یکی از شناخته‌شده‌ترین‌ها در قالب مبارزه‌های تک‌به‌تک و دانجن ها که هر گیمری را شیفته خودش می‌کند. این بازی نیز تحت سلطه شرکت بزرگ آمازون است و در حال حاضر بیش از پانصد هزار بازیکن فعال در این بازی حضور دارند.

قیمت گلد new world

گلد new world

روش‌های کسب درآمد از بازی نیو ورلد

انگار هر چه پیش‌تر می‌رویم کسب درآمد از بازی آنلاین بیشترترند و محبوب می‌شود. در مورد نیو ورلد نیز چنین قانونی حاکم است، شما می‌توانید در قالب این بازی نقش‌آفرینی از طریق روش‌های مختلفی که به آن‌ها می‌پردازیم به درآمد خوبی برسید. البته طلا یا همان گلد یک فاکتور کلیدی و مهم در بازی است.

 • فروش تجهیزات بازی New World
 • سفارش خرید اقلام
 • فروش منابع خام و دریافت امتیاز در قبال آن
 • انجام مأموریت‌ها و دریافت xp
 • دریافت طلا و فروش آن به‌صورت مستقیم با بالابردن لول در بازی

قیمت گلد بازی New world

بازی New World در حال حاضر جز محبوب‌ترین بازی‌هایی است که از طریق سیستم فروش گلد به شما امکانات فوق‌العاده‌ای برای کسب درآمد می‌دهد. کسانی که به‌تازگی وارد فضای این بازی‌ها می‌شوند نیاز دارند که با دریافت امتیازات و گلدهای بیشتر خود را زودتر به سطوح مطلوب برسانند و اصطلاحاً لول آپ شوند. در نتیجه شما می‌توانید به آن‌ها به چشم یک جامعه هدف و فروش نگاه کنید.

کسب درآمد از بازی WOW – World Of Warcraft

کسب درآمد از بازی وو شاید نسبت به دیگر عناوینی که در این مقاله خواندید برای شما آشناتر باشد. البته که این بازی یکی از محبوب‌ترین و پردرآمدترین‌ها در ایران شناخته می‌شود، بنا به دلایلی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم از جمله بهترین گزینه‌ها برای ایرانیانی است که می‌خواهند وارد حوزه کسب درآمد از بازی آنلاین بشوند. اما پیش از هر چیزی اجازه دهید در مورد صفر تا صد پول درآوردن از بازی وو اطلاعات کسب کنیم و سپس این بازی را بررسی و معایب و مزایای آن را نیز بخوانیم.

کسب درآمد از بازی WOW

کسب درآمد از بازی WOW

کسب درآمد از بوست کردن بازی

بوست کردن اکانت بازی وو یکی از روش‌های کسب درآمد از آن است. در ورلد آف وار کرفت شما با مبارزاتی خارق‌العاده روبرو می‌شوید. اگر بخواهید در آن‌ها پیروز باشید لازم است که اکانت خود را به سطح و لول مناسبی برسانید. عده زیادی وقتی برای اولین‌بار وارد این بازی می‌شوند به سودای کسب درآمد میلیونی در همان ابتدای کار فکر می‌کنند، درصورتی‌که چنین نیست. هیروها و کاراکترهای بازی وو هیچ اسلحه و لوازم جنگی استانداردی ندارند. نیاز است که اکانت‌های مبتدی و سطح پایین بوست شوند. درصورتی‌که شما به بوست کردن بازی وو مسلط باشید به‌راحتی می‌توانید از این طریق به کسب درآمد بپردازید و گلد یا حتی در ازای فروش آن پول واقعی دریافت کنید.
می‌توانید با بوست کردن و لول آپ کردن ارزش اکانت خود را نیز بالاتر ببرید. البته در مورد فروش گلد وو و اکانت آن نیز در ادامه بیشتر صحبت می‌کنیم.

خرید و فروش آیتم‌های WOW

خریدوفروش آیتم‌های بازی ورلد آف وار کرفت یکی دیگر از روش‌های متداول کسب درآمد از بازی آنلاین در ایران است. محبوبیت زیادی دارد. شما باید در درجه اول در این بازی گلد جمع کنید طیف 60 تا 100 عدد برای استارت عالی است. می‌توانید هر کالایی که ارزش مادی خوبی دارد را تهیه نموده و سپس در بازار سیاه آن را به فروش برسانید. به‌این‌ترتیب اگر اکانت شما به سطح خوبی رسیده باشد فروش آیتم‌های این بازی یکی از ایده‌آل‌ترین روش‌های کسب درآمد از آن است که در سراسر دنیا نیز یک موضوع روتین است.

در صورتی که تجربه ای در بازی World Of Warcraft ندارید پیشنهاد میکنیم مقاله آموزش بازی WOW رو مطالعه کنید!

البته باید به یاد داشته باشید که شرکت سازنده بازی و کمپانی بلیزارد به‌طورکلی با فروش و کسب درآمد در قالب این بازی‌ها مخالف است، در نتیجه باید این کار را با رعایت یک سری اصول و المان‌ها انجام دهید.

کسب درآمد از مشاغل در بازی وو

تکنیک بعدی که می‌تواند برای شما منبع درآمد خوبی باشد، کسب درآمد در قالب مشاغل و کارهایی مانند ماین و گیاه کندن است. شما باید در مپ‌های بازی مدام به دنبال این آیتم‌ها باشید. در حال حاضر فرمت و قالب بازی به این شکل است که شما میتوانید از طریق این شغل‌ها معجون بسازید. این معجون‌ها در بازی کاربردهای زیادی دارند و یک آیتم محبوب محسوب می‌شوند. گل‌هایی در بازی نایاب هستند که اگر بتوانید آن‌ها را جمع‌آوری کنید، مطمئن باشید خریداران زیادی منتظرتان هستند که در مزایده پرداخت کنند و آن را در ازای گلد از شما بخرند.

فروش گیم تایم و توکن

یکی دیگر از تکنیک‌های کسب درآمد در قالب بازی وو این است که شما گیم تایم یا توکن‌های ارتباطی این بازی را به فروش برسانید. البته باید بتوانید خودتان آن را با قیمت مناسب تهیه کنید. کار سختی است و معمولاً برخی سایت‌ها در ایران آن را انجام می‌دهند. توکن‌ها قیمت ثابتی ندارند و وابسته به نرخ ارز هستند، از طرفی در حالت رایگان شما امکان فعالیت گسترده در قالب این بازی را ندارید و حتی نمی‌توانید از آن به کسب درآمد بپردازید. گیم تایم‌های رایگان نیز معمولاً پاسخگوی نیاز کاربران نیستند و شما نمی توانید وارد گلید شده و از قابلیت ویس چت، کانال‌های چت و ارتقاء لول از بیست و بالاتر استفاده کنید.

پرشین وو خریدار گیم تایم شماست ، با ما تماس بگیرید

یعنی عملاً هیچ لذتی از تجربه این بازی نخواهید بود و همه چیز محدود است. درصورتی‌که مایل باشید برخی از سرویس‌های خارجی به شما امکان خرید توکن را می‌دهند، می‌توانید با فروش این توکن‌ها رویه‌ای جدید از کسب درآمد از بازی آنلاین را پیش بگیرید.

کسب درآمد از بازی وارکرافت

کسب درآمد از بازی وارکرافت

کسب درآمد از بازی WOW با فروش گلد (GOLD)

شاه راه کسب درآمد در بین تمامی بازی‌های آنلاین و بهترین روش بخصوص برای ایرانیان در حیطه کسب درآمد از بازی وو فروش گلد است. وب‌سایت‌ها و کانال‌های زیادی در حال حاضر مشتری گلدهای شما در بازی هستند. در فرمت‌های مختلف شما می‌توانید به کسب سکه در این بازی بپردازید. به‌طورکلی گلد اصلی‌ترین معیار خریدوفروش و کسب درآمد در این بازی به‌حساب می‌آید. مبنای فروش گلد نیز بستگی به اکانت شما خواهد داشت. می‌توانید هر هزار گلد را از طریق سایت پرشین وو به فروش برسانید.
گلدها با کشتن غول‌های درون بازی، انجام مأموریت‌ها و انواع ریکوئست‌ها به وجود می‌آیند. از طرفی شما حتی می‌توانید به کمک دیگر بازیکن‌ها نیز زودتر مراحل را پشت سر بگذارید و در نهایت آیتم‌ها را نیز به‌واسطه این شرایط کسب کنید. اتفاقی که رخ می‌دهد این است که برخی وب‌سایت‌ها ممکن است گلد را ارزان‌تر و برخی گران‌تر از شما بخرند که مسئولیت یافتن یک فروشگاه خرید و عرضه معتبر بر عهده شماست.

خوشبحتانه ، پرشین وو خریدار گلد های شما با بالاترین قیمت و پرداخت آنی هست!

نحوه فروش سکه بازی وارکرفت

فارم کردن گلد در این بازی مهم‌ترین شیوه‌ای است که شما می‌توانید به چشم یک منبع درآمد به آن نگاه کنید. باید برای این کار زمان زیادی نیز صرف کنید، البته اگر هوشمند باشید تبدیل می‌شود به یکی از پول‌سازترین جریان‌ها برای شما. اگر می‌خواهید با بازی‌کردن پول در بیاورید، فارم کردن گلد و طلا در قالب این بازی می‌تواند راحت‌ترین روش و کم‌دردسرترین تکنیک باشد. نگران فروش هم نباشید. پرشین وو با بهترین قیمت، خدماتی مانند واریز سریع، خرید بر اساس نرخ ارز به شما اجازه کسب درآمد در این حوزه را می‌دهد.
در نظر داشته باشید که خریدوفروش گلد در بازی وو از نظر این شرکت و تیم بلیزارد غیرقانونی است. در نتیجه حتماً این کار را با رعایت یک سری المان‌ها و فاکتورها انجام دهید. اگر خودتان اطلاعات لازم در این زمینه را ندارید به‌هیچ‌عنوان ریسک نکنید و حتماً از یک فروشنده گلد کمک بگیرید. درصورتی‌که شرکت و سرورهای بازی به اکانت شما شک کنند احتمال بن شدن و یا ازکارافتادن بازی برای همیشه و قطع دسترسی شما وجود دارد. ضمن این که این ردگیری‌ها اگر یک سری راهکارها رعایت شود به‌هیچ‌عنوان پیچیده نیستند و به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را دور بزنید.

آموزش ارسال گلد + تنظیمات برنامه Bandicam + دانلود برنامه

نکات مهم حین خریدوفروش گلد بازی WOW

درصورتی‌که قصد خریدوفروش گلد این بازی را دارید و این اولین تجربه‌تان است، ضروری خواهد بود که یک سری نکات کلیدی را حتماً رعایت کنید. متأسفانه مدتی است که وب‌سایت‌هایی در عرصه خرید گلد به‌صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند که در دنیای گیمینگ به آن‌ها اسکمر می‌گویند. این افراد اعتماد شما را جلب می‌کنند و در نهایت اکانت‌های شما را از دسترس خارج کرده و یا پس از این که گلد را از شما دریافت کردند حق پرداخت آن را برای شما واریز نمی‌کنند. بسیاری از این افراد مرجع مشخصی ندارند و شما نمی‌توانید آن‌ها را از هر نظر کنترل و پیگیری کنید. در نظر داشته باشید که به‌هیچ‌عنوان نباید خریدار مبلغ پرداختی شما را نزد خود نگه داشته یا با تأخیر پرداخت کند.
یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های سیستم کسب درآمد از بازی ورلد آف وار کرفت این است که شما نیاز به سرمایه زیادی ندارید. به‌راحتی می‌توانید با یک کامپیوتر دسکتاپ میان‌رده این بازی را تجربه کنید و حتی از آن به درآمد خوبی نیز برسید. به طبع انتظار نداشته باشید که در این حیطه رقم دقیقی به شما بدهیم. اما بازی وار کرفت می‌تواند تبدیل شود به یک منبع ثابت برای کسانی که علاقه‌مند به گیم و کسب درآمد از این روش هستند.

کجا بفروشیم؟

در حال حاضر وب‌سایت پرشین وو یکی از مراجع معتبر در زمینه خریدوفروش گلد انواع بازی‌های آنلاین است. کسب درآمد از بازی آنلاین یک روش کلیدی و مهم است که متأسفانه بسیاری به دلیل غفلت بهره‌برداری‌های لازم را از آن ندارند. برعکس می‌توان از این طریق به‌راحتی و حتی با بازی‌کردن حداقل 5 ساعت در روز به سطح درآمد خوبی رسید. هم اکنون میتوانید لیست کامل سفارشات فعال سایت پرشین وو رو مشاهده کنید ولی در نظر داشته باشید این لیست به طور مرتب آپدیت خواهد شد!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.