داستان بازی Newworld نیوورلد

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

اگر داستان New World شما را تا به الان گیج میکرده است، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید…
بازی New World پس از تحمل چندین شکست و تاخیر زیادی که در تاریخ انتشار آن رخ داد، سرانجام با تمام شکوهی که قبل تر از آن یاد میکرد منتشر شد و مورد استقبال بازیکنان زیادی نیز قرار گرفت؛ این “MMO RPG” که توسط شرکت “آمازون گیمز” توسعه یافته، دومین محصولِ این شرکتِ بازی سازی، در این سبک به شمار میرود، که توانسته بر خلاف بازی “Crucible” که اولین ساخته ی این شرکت بوده موفقیت چشم گیری را کسب کند؛ و همانطور که انتظار میرفت، این شرکت بازی سازی نه چندان شناخته شده، برنامه های منحصر به فردی را برای محصول جدید خود، نسبت به محصول پیشین خود یعنی “Crucible” خواهد داشت…
…و از آنجایی که بازیکنان بیشتر و بیشتر وارد ماجراجویی های این بازی میشوند، تا دنیای آن را کشف کرده، و از داستان بازی لذت ببرند؛ بسیاری از آنها نیز بدون شک دوست دارند درک بیشتری از داستان بازی و چگونگیِ طراحی آن بدست بیاورند. اما در عین حال، شایعاتی نیز به گوش میرسد، که گاها، خط داستانی بازی Newworld ، بر خلاف انتظارات، به حدی بی معنا میشود که قابل درک نیست. اما، این حقیقت را هم باید در نظر گرفت، که این “MMO” در حال گذراندن مراحل ابتدایی خود است، و مسلما داستان بازی با گذشت زمان بهبود خواهد یافت.
مقدمه
داستان بازی New World نیوورلد در قرن هفدهم و در جزیره ای خیالی به نام “Aeternum” اتفاق میافتد. این جزیره که در مرکز اقیانوس اطلس واقع شده است، دارای منبع عظیمی از یک انرژی قدرتمند به نام “Azoth” است. اعتقاد ها بر این است که “Azoth” یک منبع قدرتمند برای زندگی ابدی است، و میتوان از آن برای بهبود هر چیزی که با آن در تماس است استفاده کرد. و همین امر باعث میشود که بسیاری از ماجراجویان برای بدست آوردن این منبع قدرتمند و عظیم به این جزیره سفر کنند.

آغاز ماجراجویی!

شما به عنوان یکی از این ماجراجویان، و در قالب یک دزد دریایی، با استفاده از کشتی ای که کاپیتانش با توجه به هشداری که به همراه یک مختصات در یک جعبه ی درخشان قرار گرفته است و از یک شخص مرموز به دست او رسیده است، به سوی این جزیره ی اسرار آمیز حرکت میکنید. اما در مسیرِ شما به جزیره، کشتی شما در یک طوفان گرفتار میشود که این امر موجب غرق شدن کشتی شما میشود.
بیدار شدن در “Aeternum”
پس از گذشت چندین ساعت، شما در سواحل جزیره به هوش میایید و بلافاصله توسط یک مرد وحشی مورد حمله قرار میگیرید؛ پس از یک درگیری نفس گیر و شکست دادن مهاجم، متوجه میشوید که کاپیتان کشتی تان در همان نزدیکی به دلیل جراحات وارده در سانحه ی پیش آمده در حال مردن است؛ او قبل از اینکه در اثر جراحات وارده بمیرد، اطلاعاتی را درباره ی محل جعبه ی اسرار آمیز به شما میدهد؛ پس از آن، شما باید با موجوداتی که سد راه شما میشوند مقابله کنید، تا نهایتا یکبار دیگر به کاپیتان کشتی تان برخورد کنید…!
مطمئنا سوالی که برای شما ایجاد میشود این است که: “مگر کاپیتان کشتی نمرده است!!!”
جواب سوال شما خیلی ساده، اما در عین حال افلگیر کننده است
کاپیتان کشتی شما مجددا زنده میشود، اما، اینبار با توانایی های ماوراءالطبیعی…
حقیقت این است که، “Azoth” این قدرت را دارد که هر کسی یا هر چیزی را که در این جزیره بمیرد، مجددا زنده کند و باعث شود که آنها در خالص ترین شکل خود دوباره متولد شوند؛ بنابر این حقیقت، اگر یک شخص شرور زنده شود، در نتیجه شرورتر میشود، و بالعکس. کاپیتان هم که از حرص و طمع تغذیه میشد، با قدرت های بدخواهانه باز میگردد. اما، نهایتا این کاپیتان است که شکست میخورد، و داستان بازی مجددا شما را به یکی از سواحل جزیره هدایت میکند، که از آن پس ماجراجویی شما به طور جدی در “Aeternum” آغاز میشود. پس از آن، شما آزادید تا مسیر خود را در بازی بپیمائید، و در طول این مسیر اطلاعات بیشتری راجع به این جزیره و انرژی نهفته ی در آن کسب کنید.
اسراری که در “Aeternum” نهفته است!

قیمت و فروش گلد Newworld

در سرتاسر “Aeternum”، شواهدی از یک تمدن باستانی وجود دارد، که نشان میدهد که مدت ها قبل از ساکن شدن انسان های نخستین، تمدن دیگری نیز وجود داشته است؛ که از آنها به عنوان “قدیمی ها” یاد میشود. نژادی به قدری پیشرفته که توانستند “Azoth” را برای پیشبرد تمدن خود مهار کنند؛ اما استفاده مداوم آنها از این انرژی، منجر به سقوط نهایی آنها شد.
شواهد حاکی از این واقعیت است که آنها در یک درگیری باستانی شرکت داشته اند؛ و مشخص نیست که آیا همه ی آنها کشته شده اند، یا موفق به فرار از “Aeternum” شده اند؛ و فقط تنها چیزی که از نژاد آنها باقی مانده است، جنگجویانی جادویی و بی روح است، که از برخی از بناهای تاریخی ویران شده ی آنها محافظت میکنند. این نگهبانان انسان هایی بودند، که با جادوی “Azoth” دگرگون شده بودند، و اکنون برای همیشه اسیر هدفی هستند که به آنها محول شده است.
در قلب “Aeternum” مکانی به نام “Everfall” قرار دارد، که در آن یکی از برجسته ترین بناهای تاریخی باستان، “ابلیسک شکسته” قرار دارد؛ اعتقاد ها بر این است که اسرار فناوری تمدن پیشین و همچنین اهداف نامشخص این نژاد در این برج شکسته جای داده شده است.
فساد
در طی آزمایشاتی که نژاد نخستین بر روی ” Azoth” انجام داده بود، توانستند نیرویی به نام “فساد” را آزاد کنند؛ “فساد” به سمت هر کسی که رذیلت هایی مانند خشم، حرص و … را از خود نشان میداد، کشیده میشد و میتوانست به قصد گسترش اهداف بدخواهانه ی خود به بدن آنها حمله کند؛ همچنین قادر بود به بدن حیوانات وحشی و جانوران نیز حمله کند، و آنها را به سلطه ی خود درآورد.
کسانی که فاسد شده بودند، در چشم ها و اطراف بدنشان، درخشش قرمزی قابل مشاهده بود؛ که این مفسد ها توسط یک ملکه ی شیطانی هدایت میشدند، که به دنبال فساد کل “Aeternum” بود؛ و همچنان هم هست!
“فکشن” ها در “Aeternum”
در کل سه “فکشن” در بازی “New World” وجود دارد:

  • The Covenant
  • The Marauders
  • The Syndicate

فکشن The Covenant

این “فکشن”، وظیفه ی ایجاد نظم الهی برای پاکسازی زمین از بدعت گذاران و ناپاکان را، به منظور بازگرداندن ماهیت مقدس عدالت بر عهده دارد.

فکشن The Marauders

این “فکشن” یک نیروی نظامی بی رحم هستند که برای ایجاد یک تمدن آزاد، که در آن هر کسی بتواند با توجه به میزان قدرتی که دارد پیشرفت کند و از پیشرفت خود سود ببرد تلاش میکنند.

فکشن The Syndicate

این “فکشن” سازمان مخفیانه ای از نیرنگ و هوش بی حد و اندازه است، که در جستجوی دانش ممنوعه برای آغاز عصر جدیدی از روشنگری هستند.
بازیکنان میتوانند با هر یک از سه “فکشن” ذکر شده که برای قلمرو و منابع میجنگند، شروع به بازی کنند؛ اما در صورت نیاز باید از “فکشن” خود در برابر نیرو های “فاسد” دفتع کنند.

کسب درآمد از بازی Newworld

در صورتی که علاقه مند به این بازی هستید بهتر هست بدونید که بسیاری از بازیکنان در حال کسب درآمد از بازی نیوورلد هستند. کسب درآمد از بازی نیورولد یکی از نقاط قوت این بازی هست که تیم پرشین وو خریدار کوین این Newworld با بهترین قیمت ممکن هست!

کافیه با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و یا از چت آنلاین استفاده کنید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.