تاریخ انتشار فیز 3 WOTLK

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

فاز سوم کلاسیک لیچ کینگ چه زمانی عرضه میشود؟
همانطور که اطلاع دارید، کلاسیک لیچ کینگ به سرعت در حال نزدیک شدن به “Phase 3” میباشد، که پس از سختی هایی که رِید “Ulduar” برای بازیکنان به همراه داشته، احتمال این میرود که “فِیز” جدید کمی با تاخیر بیشتری منتشر شود؛ اما، همچنان اخبار دقیقی از سوی شرکت بلیزارد راجع به این قضیه منتشر نشده است.

ولی با توجه اختلاف زمانی انتشار فاز سوم در نسخه WOTLK اصلی فکر میکنیم فاز سوم نسخه WOTLK کلاسیک اواخر ماه April – 2023 منتشر شود

اما ما در این مقاله قصد داریم به مسائلی فراتر از “آلگالون” و مواردی که اخیرا بازیکنان کلاسیک لیچ کینگ را درگیر خود کرده بحث کنیم؛ مسائلی مانند، تاریخ انتشار “فِیز” جدید، رِید “Trial Of The Crusader” و “Onyxia’s Lair”، و تمام محتوای جدیدی که بسیاری از بازیکنان انتظار آن را دارند، که در “فیز” جدید شاهد آن باشند.
همانطور که در جریان این موضوع هستید، با انتشار “فِیز” جدید، موارد زیادی مانند، “رِید” های جدید، “دانجن” های جدید، “دِیلی کوئِست” های جدید و غیره، به بازی اضافه میشوند؛ اما، اگر بخواهیم راجع به زمان انتشار آن حدس بزنیم، انتظار میرود “فِیز” جدید بین اواسط تا اواخر ماه آوریل میلادی منتشر شود؛ چرا که، بر اساس مسیر و شرایط فعلی بازی و برنامه ریزی هایی که بلیزارد قبل تر برای انتشار این “فِیز” کرده بود، حدس ما دور از انتظار نیست.
این امر به بازیکنان زمان کافی را میدهد، که بتوانند برای مراحل بعد آماده شوند؛ و در عین حال علاقه بازیکنان را به ادامه داستان نسبتا دست نخورده نگه میدارد. با این حال، “Ulduar” و “ICC” رِید های اصلی بازی هستند، که بازیکنان برای فتح آنها نیاز به زمان بیشتری دارند. این امر به ویژه در مورد “باس” هایی مانند، “XT-002 Deconstructor” در حالت “Hard Mode” صادق است؛ چرا که، شکست او، چه بر روی کاغذ، و یا چه در عمل، غیر ممکن به نظر میرسید، تا اینکه سلسله “Nerf” های متعددی روی این “باس” صورت پذیرفت. با در نظر گرفتن این موضوع و موضوعات دیگر، که نام بردن آن ها خارج از حوصله است، افزایش طول “Phase 2” کلاسیک لیچ کینگ نسبت به “فِیز” های اول و سوم نیز میتواند منطقی به نظر برسد.

هر آنچه راجع به “Trial Of The Crusader” میدانیم!

“Trial Of The Crusader” یک رِید در “فِیز سوم” کلاسیک لیچ کینگ خواهد بود، که وروردی آن در “Icecrown” در سرزمین های “Northrend” واقع شده است؛ حداقل “لِوِل” برای ورود به این “رِید” لِوِل 80 میباشد؛ همچنین این رِید برای اولین بار در “Wrath Of The Lich King” معرفی شده بود. این رِید دارای پنج باس میباشد؛ که باسِ نهایی این رِید “Anub’ Arak” نام دارد. همچنین این رِید را میتوان در دو سطح “Normal” و “Heroic” انجام داد.
این رِید را میتوان به دو شکلِ ده نفره و بیست و پنج نفره انجام داد؛ که در منطقه “Argent Crusade” در “Northeastern Edge Of Icecrown” قرار دارد. همچنین، مطلب جالب توجه این جاست، که این مکان به عنوان زمین تمرینی برای کشتن لیچ کینگ در نظر گرفته شده است.
همچنین، مورد قابل توجه دیگر این رِید این است، که شما نمیتوانید قبل از اتمام رِید در حالت “Normal”، حالت “Heroic” آن را انجام بدهید؛ و این مورد نه تنها در کلاسیک لیچ کینگ، بلکه در نسخه اصلی بازی لیچ کینگ نیز صدق میکرده است.
فهرست “باس” های رِید “Trial Of The Crusader”
همانطور که قبل تر گفته بودیم؛ این رِید دارای پنج “باس” اصلی است؛ که در لیست زیر به ترتیب مواجهه ی با آنها در رِید برای شما فهرست شده اند:

  • Northrend Beasts
  • Lord Jaraxxus
  • Faction Champions
  • Eydis Darkbane
  • Anub’ Arak

مکان قرارگیری رِید “Trial Of The Crusader” در “Map”

ورودی رِید “Trial Of The Crusader”

آیتم هایی که در رِید “Trial Of The Crusader” به دست میاورید رو میتونید از سایت WOWHead مشاهده کنید (کافیه روی کلمه WOWHead کلیک کنید.)

همچنین توجه داشته باشید، که آیتم های حالت “Normal” و ” Heroic” و همچنین آیتم های رِید های ده نفره و بیست و پنج نفره هیچ تفاوتی با هم ندارند، و فقط در “Stat” ها با هم متفاوت هستند.

خرید کاراکتر بوست WOTLK

هر آنچه راجع به “Onyxia’s Lair” میدانیم!

“Onyxia’s Liar” برای اولین بار در نسخه اصلی لیچ کینگ منتشر شد؛ و یک رِید، واقع در منطقه “Dustwallow Marsh” است. زمانی که این رِد برای اولین بار منتشر شد، الزامات ورودی برای این رِید، حداقل لِوِل 60 بود؛ اما با گذشت زمان و منتشر شدن نسخه کلاسیک لیچ کینگ، متعاقبا انتظار میرود، که حداقل لِوِل برای ورود به این رِید 80 باشد.
“Onyxia” دختر اژدهای معروف و پلید، “Deathwing”، در Cataclysm است. همانطور که در جریانید، در گذشته رِیدی در “Cataclysm” به نام “Blackwing Descent” به وقوع پیوست، که “باس” نهایی آن “Nefarian”، پسر “Deathwing” بوده است؛ همچنین این رِید در لانه ی اژدهایی (Lair) که مختص به “Nefarian” بوده اتفاق افتاده. اما، این بار در کلاسیک لیچ کینگ، بار دیگر دختر “Deathwing” برای گرفتن انتقام خون پدرش به میدان می آید؛ اما، طبق اخبار منتشر شده، این رِید مانند رِید “Blackwing Descent” در لانه ی (Lair) “Onyxia” اتفاق نخواهد افتاد؛ بلکه همانطور که گفته شده، در منطقه “Dustwallow Marsh” واقع در “Map” “کالیمدور” اتفاق خواهد افتاد. اگر چه این رِید جزو رِید های سطح بالا نیست، اما همچنان میتوانید یکسری “Achievment” و “Mount” های خوبی از این رِید بدست آورید.
محل رِید “Onyxia’s Lair” در منطقه “Dustwallow Marsh” در جنوبی ترین قسمت سرزمین “کالیمدور” می باشد. ورودی این رِید یک فَکِ اژدهای غول پیکر است که فَکِ بیرونی بسته نمیشود، اما یک فَکِ کوچک نیز وجود دارد که برای ورود به رِید نیاز به باز شدن دارد؛ سریع ترین راه برای رسیدن به این رِید برای “Alliance” ها تله پورت کردن به جزیره “Theramore” است، سپس با استفاده از “Flight Path” به سوی “Mudsprocket” پرواز میکنید، که پس از رسیدن به مقصد، باید ادامه راه را به صورت زمینی طی کنید. ورودی رِید “Onyxia” در قسمت شمالی یک صخره بزرگ، در شرق “Mudsprocket”، و غرب “Wyrmbog” قرار دارد. که تعدادی “Mob” در آنجا قرار دارند که باید آنهارا بکشید، اما نباید کشتنشان آنچنان سخت باشد.
فهرست “باس” های رِید “Onyxia’s Lair”
در این رِید، همانطور که قبلا هم اشاره کردیم دارای یک “باس” بیشتر نیست؛ “Onyxia”.

مکان قرار گیری رِید “Onyxia’s Lair” در “Map”


ورودی رِید “Onyxia’s Lair”

آیتم هایی که در رِید “Onyxia’s Lair” به دست میاورید رو میتونید در سایت Warcrafttavern مشاهده کنید (کافیه روی کلمه Warcrafttavern کلیک کنید.)

این تمام آنچه بود، که ما از فِیز جدید و اتفاقاتی که قرار است در آن اتفاق بیافتد، میدانیم…
اما مسلما در آینده ای نه چندان دور، شرکت بلیزارد اخبار تکمیلی را منتشر خواهد کرد، که به اطلاع شما همراهان عزیز خواهیم رساند.
با تشکر از شما
تیم پرشین وو

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.