تغیرات نسخه WoW Wrath Of The Lich King + ویدئو

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

به زبان ساده در جریان داستانی جدید بازی ورلد آف وار کرفت، اتفاقات جدیدی در حال رخ‌دادن است. برخلاف انتظارات، دو قهرمان‌بازی فکر می‌کنند که توانسته‌اند ریشه جهل و شرارت را تا حد زیادی بخشکانند. درصورتی‌که در دنیای پیش و رو و در یک قاره دیگر، همه چیز رو به نابودی می‌رود. یخ‌زدگی دنیا را فرا گرفته است و سبب وقوع اتفاقات تلخ شده است.
قهرمانان Alliance و Horde، دو کاراکتر محبوب بازی، در کالمیدور و پادشاهی های شرقی ، علیه شیاطین لژیون سوزان و در اوت لند و علیه دیگر دشمنان مبارزه می کنند. غافل از این که یک تهدید دیگر در قاره ای وسیع و در بخش یخی نورترند در حال شکل گیری است.
دنیای ورلد آف وار کرفت یا همان WOW یک بار دیگر قلمروی یخ زده را تجربه می کند. در این فضا شما باید با لیچ کینگ روبرو شوید، آرتاس کاراکتری است که در این بازی قصد دارد تمامی موجودات زنده را وارد سیطره قلمروی خود کند. لیچ کینگ، آرتاس منتیل در قلعه شوم Icecrown در روند این بازی شروع به نقشه کشیدن کرده اند تا دنیا را از آن خود کنند. نقشه ای که زندگی تمام موجودات زنده را تهدید می کند. قهرمانان Alliance و Horde باید در مقابل این تهدیدات و موجودات بدخواه ایستادگی کنند. آن ها نباید این اجازه را به دو کاراکتر بازی بدهند تا دنیا را به دنبال زیاده خواهی های خود تصرف کرده و تمام جهان را از زندگی پاک کنند.

انتظارها برای نسخه جدید ورلد اف وارکرفت کلاسیک

در اواخر امسال، دوباره می توانید سرزمین های سرما و استخوان سوز را در این بازی تجربه کنید. به قلعه ایس کرون سفر کنید. در واقع وظیفه شما این بار این است که تلاش های وحشت برانگیز لیچ کینگ را برای در دست گرفتن دنیا متوقف سازید. فقط سرسخت ترین افراد می توانند لیچ کینگ را در این بازی به چالش بکشانند. نیازمند به تقویت قابلیت های خود در بازی خواهید بود. این نسخه از بازی نیز درست مثل ورژن کلاسیک ورلد آف وار کرافت، شما را برای یک کاوش بی نظیر در اعماق دنیای ماورایی شگفت زده خواهد کرد. می توانید از ویژگی ها و امکانات فوق العاده ای که در این نسخه به بازی اضافه می شود استفاده کنید .

برای انجام بازی Wraith Of The Lich King نیاز به خرید گیم تایم WOW دارید که میتونید از فروشگاه پرشین وو خریداری کنید.

هیروهای شمال یخ زده – The Grim Frozen North – Heroes

سفر خود را در یکی از منطقه های Northrend-Borean Tundra یا Howling Fjord شروع نموده و در برخی از حماسی ترین جلوه های بازی، داستان های محبوب در تمام فصول WOW، قبل از شکستن قدرت لیچ کینگ، ماجراجویی کنید. در واقع تاج یخی در این منطقه به دست می آید.

ظهور شوالیه های مرگ – The Rise of Death Knights

این بخش نیز برای سطح و لول 50 و بالاتر در دسترس است. در واقع اولین کلاس قهرمانی این بازی به‌حساب می‌آید و باید از قدرت تاریکی برای کمک به مبارزه با شیطانی که در بازی وجود دارد مورداستفاده قرار گیرد.

خرید گیم تایم وارکرافت با ارزان ترین قیمت بازار

شغل های جدید یا New Profession—Inscription 

این امکان جدید به بازیکنان WOW این اجازه را می‌دهد که حروف عرفانی نوشته و بتوانند از ویژگی‌های خاص جادوگری و توانایی‌ها مانند سرد شدن، آسیب‌زدن و… استفاده کنند. یک سری تغییرات در آیتم‌های دوردست نیز در بازی به وجود آمده است. (آیتم‌های Off-hands)

قفل دستاوردها یا Achievements Unlocked

این امکان نیز به بازیکن‌ها اجازه می‌دهد که برای مبارزات خود پاداش‌های جدیدی را دریافت کنند و امتیاز آن‌ها نسبت به نسل‌های قبل بازی متفاوت‌تر باشد.

نسخه WOW Wrath of lich king

نسخه WOW Wrath of lich king

Dungeons & Raids در نسخه خشم لیچ کینگ

احیا شدن دوباره دانجن های پنج نفره مانند Azjol-Nerub و Culling of Stratholme و رید های 10 -25 نفره مثل Naxxramas.

تجربه بازی بدون هزینه اضافه

در نسخه جدید بدون این که نیاز باشد چیزی را ارتقاء دهید می‌توانید به‌راحتی این بازی را در حالت لیچ کینگ کلاسیک تجربه کنید.

تغییرات نسخه جدید بازی ورلد آف وارکرافت

به گفته طراحان نسخه جدید و تیم اجرایی بلیزارد، به عنوان کمپانی پشتیبان و طراح و طبق آخرین اخبار موارد ذکر شده به این شرح است: “علاوه بر این، ما می‌خواهیم با تغییرات زیر تجربه بهتری را برای بازیکنان کلاسیک جدید و موجود خود فراهم کنیم”

اگر علاقه مند به کسب درآمد از فروش گلد WOW + روش های بن نشدن اکانت هستید پیشنهاد میکنم این مقاله رو مطالعه کنید!

اضافه‌شدن لول 80 به بازی

در نسخه جدید این بازی امکان بوست لول 70 و ارتقاء به لول 80 وجود دارد. البته که برای انجام این کار می‌توانید از ویژگی بوست سریع استفاده کنید و اکانت خود را در عرض چند ثانیه به لولی که می‌خواهید برسانید.

نسخه جدید: بدون جستجوگر دانجن

ما به حرف های شما در نسخه کلاسیک توجه کردیم و بسیاری از بازیکنان گفته بودند که یکی از بزرگترین جذابیت نسخه کلاسیک نسبت به نسخه شدولندز ، نبود دانجن فایندر هاست ، چرا که باعث میشد برقراری ارتباط بین بازیکنان را راحت تر کند و این برای بخش Social بازی چندان جذاب نبود و ما هم در نسخه جدید دانجن فایندر رو به درخواست شما حذف کردیم.در این نسخه از بازی شما می‌توانید وارد پچ 3.3.5 شده و با کشتن موب ها در دانجن ها لول آپ کنید.

حذف شدن تیم های Arena 

رتبه‌بندی Arena Personal – در نسخه Burning Crusade Classic ، کسانی که علاقه به بخش PvP بازی داشتند به ما این را نشان دادند که ترجیح می‌دهند رتبه‌ Arena Raiting شخصی باشد تا اینکه به یک تیم ثابت مربوط داده شود. بنابراین ما تیم‌های Arena را در Wrath Classic حذف خواهیم کرد.

اضافه‌شدن بخش تغییر چهره یا باربرشاپ

بخش دیگری به‌عنوان قابلیت شخصی‌سازی کاراکتر ها به بازی اضافه می‌شود که البته هنوز جزئیات دقیقی از آن در دسترس نیست اما در نسخه جدید می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید که یک ویژگی فوق‌العاده جالب است.

در صورتی که هنوز اطلاعات کافی از بازی وارکرافت ندارید پیشنهاد میکنیم مقاله آموزش بازی وارکرافت رو مطالعه کنید!

منبع مقاله : icy-veins.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.